ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ | ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ

• 2/9 ΘΑΝΟΣ ΜΙΚΡΟΥΤΣΙΚΟΣ | ΘΕΑΤΡΟ ΑΛΕΞΗΣ ΜΙΝΩΤΗΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ (ΤΡΑΓΟΥΔΟΥΝ : ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΤΣΙΡΑΣ, ΓΙΑΩΡΓΟΣ ΜΕΡΑΝΤΖΑΣ, ΡΙΤΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΗΒΑΙΟΣ)

• 3/9 ΜΙΛΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ – ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

• 3 & 4/9 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΟΥΛΗΣ | ΘΕΑΤΡΟ ΒΡΑΧΩΝ ΒΥΡΩΝΑΣ

• 3/9 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΛΟΥΚΙΑΝΟ ΚΗΛΑΗΔΟΝΗ | ΑΛΣΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

• 4/9 ΠΑΝΟΣ ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ & ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΖΟΥΛΗΣ | ΑΝΟΙΧΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΑΛΣΟΣ ΒΕΙΚΟΥ – ΓΑΛΑΤΣΙ

• 5/9 ΡΙΤΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ – ΘΟΔΩΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ | ΑΝΟΙΧΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΔΗΜΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

• 5/9 ΑΛΚΙΝΟΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ | ΘΕΑΤΡΟ ΡΕΜΑΤΙΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

• 5/9 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ | ΠΑΛΑΙΟ ΕΛΑΙΟΥΡΓΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΙΣΧΥΛΕΙΑ 2018

• 5&6/9 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ | ΑΛΣΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

6/9 ΛΑΥΡΕΝΤΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΤΣΑΣ – ΜΙΡΕΛΑ ΠΑΧΟΥ – STEVE TEASSER | ATHENES BEER FEST – ΑΜΑΞΟΣΤΑΣΙΟ Ο.ΣΥ.

6/9 ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ TRIO | ΥΠΑΙΘΡΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

• 6/9 ΓΙΑΝΝΗΣ ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ – ΓΙΩΤΑ ΓΙΑΝΝΑ – ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΤΣΑΚΝΗΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΛΣΟΣ ΒΕΙΚΟΥ

• 7/9 IMAM BAILDI & IDRA KAYNE |BOLIVAR

• 7/9 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΑΣ & 100°C | ΘΕΑΤΡΟ ΑΛΕΞΗΣ ΜΙΝΩΤΗΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ

• 7/9 ΚΙΤΡΙΝΑ ΠΟΔΗΛΑΤΑ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ – ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

• 8/9 ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΜΑΝΟ ΛΟΪΖΟ | ΩΔΕΙΟ ΗΡΩΔΟΥ ΑΤΤΙΚΟΥ

• 8/9 ΣΠΥΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ | ΡΟΤΑ – ΕΞΑΡΧΕΙΑ

• 8/9 ΓΙΩΡΓΟΣ & ΝΙΚΟΣ ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

• 8/9 ΧΑΡΗΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ | ΘΕΑΤΡΟ ΠΕΤΡΑΣ – ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ

• 8/9 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΡΙΟΣ | ΚΑΤΡΑΚΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ

• 8/9 ΕΛΕΝΗ ΤΣΑΛΙΓΟΠΟΥΛΟΥ & BOGAZ MUSIQUE | ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ , ΑΝΟΙΧΤΟ ΘΕΑΤΡΟ “ΜΑΝΟΣ ΞΥΔΟΥΣ”

• 8/9 ΕΛΕΟΝΟΡΑ ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ | ΤΕΧΝΟΠΟΛΗ

• 8/9 THE CHEMICAL BROTHERS | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΞΙΦΑΣΚΙΑΣ

• 8/9 GORAN BREGOVIC | STAVROS NIARCHOS FOUNDATION CULTURAL CENTER

• 9/9 ΛΑΚΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΝΙΚΟΣ ΖΙΩΓΑΛΑΣ | ATHENS BEER FEST – ΑΝΑΞΟΣΤΑΣΙΟ Ο.ΣΥ.

• 9/9 ΤΖΑΜΑΛ & SOCIAL WASTE | ΘΕΑΤΡΟ ΠΕΤΡΑΣ – ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ

• 10/9 ΜΑΡΙΟΣ ΤΟΚΑΣ “ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ” | ΘΕΑΤΡΟ ΒΡΑΧΩΝ – ΒΥΡΩΝΑΣ (ΑΚΥΡΩΘΗΚΕ)

• 10 & 11/9 ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΜΑΛΑΜΑΣ | ΤΕΧΝΟΠΟΛΗ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ

• 11/9 BRYAN FERRY | ΗΡΩΔΕΙΟ

• 12/9 ΕΛΕΝΗ ΤΣΑΛΙΓΟΠΟΥΛΟΥ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ – ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

• 12/9 ΜΙΛΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

• 12/9 ΧΑΙΝΗΔΕΣ | ΠΕΔΙΟΝ ΑΡΕΩΣ

•  12/09 ΚΩΣΤΗΣ ΜΑΡΑΒΕΓΙΑΣ ΠΑΛΑΙΟ ΕΛΑΙΟΥΡΓΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΙΣΧΥΛΕΙΑ 2018

• 13/9 LARGO & BANDALLUSIA | ΛΙΠΑΣΜΑΤΑ 2018

• 13/09 ΒΑΣΙΛΗ ΣΚΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ + ΦΙΛΟΙ | ΘΕΑΤΡΟ ΠΕΤΡΑΣ

• 14/9 ΣΠΥΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ | SUPERFLY – ΠΛ. ΒΑΡΝΑΒΑ ΠΑΓΚΡΑΤΙ

• 14/9 ΤΑΚΙΜ | ΚΑΦΕ ΑΜΑΝ | ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ

• 14/9 LOCOMONDO | ΑΛΣΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

• 14/09 ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΗΒΑΙΟΣ & ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΠΛΑΤΕΙΑ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 

• 14/09 SMYRNA |ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

• 14/9 LAST DRIVE & NIGHTSTALKER | ΤΕΧΝΟΠΟΛΗ

• 15/09 ΕΛΕΝΗ ΒΙΤΑΛΗ – ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΤΑΓΑΚΗ | ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

• 15/9 BANDALLUSIA | ΑΤΤΙΚΟ ΑΛΣΟΣ – ΓΑΛΑΤΣΙ

• 15/9 SALVATORE ADAMO & ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΕΚΚΑΣ | ΩΔΕΙΟ ΗΡΩΔΟΥ ΑΤΤΙΚΟΥ

• 16/9 ΕΛΕΝΗ ΤΣΑΛΙΓΟΠΟΥΛΟΥ & BOGAZ MUSIQUE | ΘΕΡΙΝΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΤΤΙΚΗΣ

• 16/9 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΤΑΛΑΡΑΣ – ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΙΝΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | PARKLIFE SNFCC

16/9 IMAM BAILDI |ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

• 16/9 ΚΩΣΤΑΣ ΧΑΤΖΗΣ | ΑΛΣΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

• 17/9 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΤΣΙΡΑΣ | ΑΛΣΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

• 17/09 ΘΑΝΟΣ ΜΙΚΡΟΥΤΣΙΚΟΣ , ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΡΙΤΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΩΣΤΑΣ ΘΩΜΑΙΔΗΣ, ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΡΑΝΤΖΑΣ, ΜΙΛΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ | ΠΑΛΑΙΟ ΕΛΑΙΟΥΡΓΕΙΟ – ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΙΣΧΥΛΕΙΑ 2018, ΕΛΕΥΣΙΝΑ

• 18/9 ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΤΑΓΑΚΗ | ΑΛΣΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

• 18/09 ΜΑΤΟΥΛΑ ΖΑΜΑΝΗ | ΘΕΑΤΡΟ ΒΡΑΧΩΝ

• 18/9 NATALIA HILLS – ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟ TANGO | ΑΛΣΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

• 19/9 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΑΣ & 100ºC | ΘΕΑΤΡΟ ΒΡΑΧΩΝ – ΒΥΡΩΝΑΣ

• 19/09 FLEA MARKET – ΦΟΙΒΟΣ ΔΕΛΗΒΟΡΙΑΣ & ΜΑΡΙΑΝΑ SATTI | ΠΑΛΑΙΟ ΕΛΑΙΟΥΡΓΕΙΟ – ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΙΣΧΥΛΕΙΑ 2018, ΕΛΕΥΣΙΝΑ

• 19/9 ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΑΛΑΝΗ | ΑΛΣΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

• 20/9 LUZ CASAL | ΗΡΩΔΕΙΟ

• 20/9 ΠΑΥΛΙΝΑ ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ | ΚΗΠΟΘΕΑΤΡΟ ΠΑΠΑΓΟΥ

21/9 LOCOMONDO | ΘΕΑΤΡΟ ΑΛΕΞΗΣ ΜΙΝΩΤΗΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ

21/9ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ” ΧΑΙΝΗΔΕΣ & ΚΙ ΟΜΩΣ ΚΙΝΕΙΤΑΙ | ΑΤΤΙΚΟ ΑΛΣΟΣ

• 21/9 1000ΜODS | ΘΕΑΤΡΟ ΒΡΑΧΩΝ – ΒΥΡΩΝΑΣ

• 22/09 ΧΑΙΝΗΔΕΣ | ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

• 22/9 ROUS | ΚΗΠΟΘΕΑΤΡΟ ΠΑΠΑΓΟΥ

• 22/9  ACTIVE MEMBER | ΘΕΑΤΡΟ ΒΡΑΧΩΝ – ΒΥΡΩΝΑΣ

• 22/9 PLANET OF ZEUS | PARKLIFE SNFCC

• 22/9 & 23/9 DJANGO GYPSY FESTIVAL | ΤΕΧΝΟΠΟΛΗ

• 22/9 & 23/09 CLASSIC ROCK ΦΙΛΑΡΜΟΝΙΚΗ ΟΡΧΗΣΤΡΑ ΠΡΑΓΑΣ | ΩΔΕΙΟ ΗΡΩΔΟΥ ΑΤΤΙΚΟΥ

• 23/9 ΠΥΞ-ΛΑΞ | ΘΕΑΤΡΟ ΒΡΑΧΩΝ

• 23/9 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΥΣΤΑΚΙΔΗΣ | 6ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ  “ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΓΡΑΜΜΕΣ” | ΧΩΡΟΣ : ΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΙ

23/09 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ

• 23/9 ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΜΠΑΜΠΑΛΗ & ΣΤΑΘΗΣ ΔΡΟΓΩΣΗΣ | ΑΛΣΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

• 23/9 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΑΡΙΝΑ ΣΑΤΤΙ “ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΗΝ ΟΓΚΟΛΟΓΙΑ” | ΩΔΕΙΟ ΗΡΩΔΟΥ ΑΤΤΙΚΟΥ

• 24/9 ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΗΒΑΙΟΣ (ΣΥΜΜ. ROUS) | ΠΛΑΤΕΙΑ ΔΑΒΑΚΗ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ

• 24/9 ΑΛΚΙΝΟΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ | ΑΝΟΙΧΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ “ΜΙΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ” – ΠΕΡΑΜΑ

• 25/9 ΕΤΕΡΟΝΗΜΙΣΥ | ΑΝΟΙΧΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΑΛΣΟΣ ΒΕΙΚΟΥ – ΓΑΛΑΤΣΙ

• 27/9 ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΗ ΣΤΗΝ ΑΡΛΕΤΑ “ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΝ ΦΥΓΕΙΣ” | ΩΔΕΙΟ ΗΡΩΔΟΥ ΑΤΤΙΚΟΥ

• 28/09 ΘΟΔΩΡΗΣ ΚΟΤOΝΙΑΣ – ΣΑΒΒΕΡΙΑ ΜΑΡΓΙΟΛΑ | ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

• 29/9 Η ΣΜΥΡΝΗ ΣΤΟ ΗΡΩΔΕΙΟ | ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΤΑΛΑΡΑΣ – HAKAN SENSOY | ΗΡΩΔΕΙΟ

• 29/09 ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ & B-MOVIES | ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

• 29/09 ΚΙΤΡΙΝΑ ΠΟΔΗΛΑΤΑ | ΧΑΙΔΑΡΙ

• 30/09 ΜΙΛΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ | ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


• 2/10 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΤΡΟΠΑΝΟΣ : Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΓΕΝΙΑ | ΩΔΕΙΟ ΗΡΩΔΟΥ ΑΤΤΙΚΟΥ

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΑΝΑΝΕΩΣΗ …

Leave a Comment

CALENDAR
December 2018
M T W T F S S
« Nov    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31